Wesele w ogrodzie. Powiedz „tak” wśród kwiatów i śpiewu ptaków!

wesele w ogrodzie

Szukasz przestrzeni na wesele, która zapewni Ci większą elastyczność, szansę na wykorzystanie pięknego pleneru lub umożliwi zaoszczędzenie pieniędzy? Odpowiedzią na każdą z tych potrzeb może być wesele w ogrodzie! Odkryj wszystkie korzyści tego rozwiązania!

Dodatkowi goście? Żaden problem.

Przestrzeń na zewnątrz w naturalny sposób zapewni większą elastyczność w przyjmowaniu gości. Jeśli pojawi się więcej osób, niż planujesz, możesz łatwo znaleźć dla nich miejsce na świętowanie. A dzięki otwartemu niebu nad głową przestrzeń nie będzie zatłoczona.

Zaoszczędź pieniądze na kwiatach i dekoracjach ślubnych

Z finansowego punktu widzenia sensowne jest zorganizowanie ceremonii ślubnej na świeżym powietrzu w ogrodzie, gdzie naturalne piękno nie wymaga poprawy. Dzięki wspaniałym liściom, kwiatom i roślinom dookoła nie będziesz musiał wydawać tyle pieniędzy na zieleń, kwiaty i dekoracje. Chyba że chcesz. 🙂

Stwórz luksusowe wesele w ogrodzie

Miejsce na świeżym powietrzu już zapewnia wiele piękna, którego szukasz, więc o wiele łatwiej jest dodać szczyptę ekstrawagancji. Dzięki wspaniałym kwiatowym łukom, dużym elementom wystroju i dodatkowym aranżacjom, stworzysz „romantyczny luksus”, jakiego pragniesz.

Znajdź idealną okazję do zrobienia zdjęcia

Naturalne światło, gra słońca i cienia, świeża zieleń drzew i traw – wszystko to razem pozwala uzyskać niesamowite zdjęcia, bez konieczności używania Photoshopa.

Ciesz się tym samym miejscem na ceremonię i przyjęcie

Nie ma potrzeby, aby wszyscy opuścili miejsce ceremonii i jechali do lokalu. W przypadku plenerowego miejsca weselnego, takiego jak ogród, zazwyczaj istnieje możliwość zorganizowania ceremonii i przyjęcia w tym samym miejscu. W zależności od tego, jak zdecydujesz się wykorzystać teren obiektu, goście mogą odbyć krótki spacer na ceremonię – ale będzie to przyjemność, ponieważ będą mogli dokładniej przyjrzeć się wspaniałej scenerii i zrobić własne zdjęcia.

– Mamy świadomość, jak istotny jest każdy detal, dlatego zapewniamy na wyłączność Młodej Pary cały obiekt, wraz z kawiarnią w ogrodzie różanym, centrum grillowym i 2 parkingami. Do dyspozycji gości jest też piękny ogród, zawierający ponad 100 gatunków roślin. Jego malowniczy pejzaż z wyrazistych odcieni zieleni, pomarańczy, czy czerwieni stanowi bajeczne tło do zdjęć weselnych lub ślubów cywilnych w amerykańskim stylu – mówi Katarzyna Bemsz, reprezentująca Dwór Korona Karkonoszy.