Oryginalna frezarka JSDA JD700 – co to za produkt?

Oryginalna frezarka JSDA JD700 to produkt must-have, jeżeli zajmujesz się stylizacją paznokci. Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzi się przy precyzyjnym usuwaniu hybryd, tipsów czy żelu z paznokci Twoich lub Twoich klientek oraz przy kształtowaniu nowego zdobienia.

 

“Nie pracowałam nigdy z frezarką…” To nic!

Frezarka to nieduże wiertełko, ale nie musi kojarzyć się ze sklepem z narzędziami! Używa się jej przy stylizacji paznokci do nadawania im kształtu, który ma za zadanie cieszyć oko osoby, która na manicure lub pedicure się decyduje. Ponadto świetnie sprawdza się przy zdejmowaniu starego lakieru hybrydowego, żelu oraz tipsów.

 

Oryginalna frezarka JSDA JD700 to królowa wśród frezarek. Jej zakup to inwestycja na lata. Wykonana jest z trwałych i wytrzymałych materiałów, które zapewniają trwałość. Praca z nią to czysta przyjemność, a efekty wynikłe z jej użycia, zachwycają niejedną parę oczu. Jest to narzędzie profesjonalne, ale nawet jako amatorka z pewnością szybko nauczysz się jego obsługi i wzbogacisz się o nową umiejętność. Nie musisz posiadać salonu kosmetycznego czy grona klientek, które obsługujesz na wyjazdach – frezarka przydaje się także w domowym mani i pedi wyłącznie na własny użytek!

 

Specyfikacja oryginalnej frezarki JSDA JD700

Nie samymi ogółami człowiek żyje, więc postanowiliśmy przybliżyć Ci specyfikację produktu, jakim jest omawiana przez nas oryginalna frezarka JSDA JD700. Oto jej dane techniczne:

  • wymiary: 130mm x 130mm x 80mm,
  • waga: 1 kg,
  • zasilanie 220-230 V / 50-60 Hz,
  • moc: 35 W,
  • włącznik oraz regulacja obrotów w zasilaczu/bazie,
  • rączka Twist-Lock, która umożliwia wymianę freza jednym ruchem,
  • obroty prawe i lewe,
  • płynna regulacja obrotów w zakresie 0-30 tys.,
  • ergonomiczna budowa.

 

Zalety używania frezarki

Tradycyjny manicure wykonywany z użyciem klasycznych pilników, cążków i polerki potrafi trwać… długo. Frezarka pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, zwłaszcza przy grubych i sztywnych paznokciach, które potrafią być problematyczne w stylizacji.

 

Ponadto, kiedy już poznasz jej działanie i wprawisz się w obsłudze, zobaczysz, że użycie frezarki jest o wiele prostszym rozwiązaniem niż korzystanie z cążków, pilników i polerki.

 

Używając frezarki, masz jedno urządzenie do wszystkich zadań i jedynym, co musisz przemyśleć, jest zmiana freza na odpowiedni – jeden posłuży Ci do nadawania paznokciom kształtu, drugi do polerowania, a trzeci sprawdzi się przy odchylaniu skórek.

 

Dodatkowym atutem frezarki jest to, że cały etap wymagający jej użycia, możesz wykonać na “sucho”. Nie potrzebujesz do niej żadnych preparatów zmiękczających skórki.

 

Podsumowanie

Profesjonalny salon kosmetyczny musi mieć na wyposażeniu frezarkę, by zapewnić klientkom najwyższą jakość usług i komfort. Domowe zacisze i samodzielny manicure i pedicure także przybiorą inną barwę, kiedy zadbasz o odpowiedni sprzęt. Oryginalna frezarka JSDA JD700 sprawi, że nie będziesz mogła doczekać się swojej chwili na pielęgnację paznokci! Zainwestuj w to urządzenie i przekonaj się, że stylizacja paznokci może być przyjemna i nie zabierać mnóstwa czasu. Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza i nie poddawaj się, jeżeli pierwsza próba użycia frezarki nie będzie idealna.