Już mi niosą suknie z welonem, czyli najlepsze zabiegi dla przyszłej panny młode

zabiegi na twarz

Twój Ślub już za kilka dni? Szukasz sposobu na szybkie odżywienie skóry i przygotowanie jej do wykonania pięknego i trwałego makijażu ślubnego? Ten artykuł jest dla Ciebie!

Poniżej, przedstawiamy top 3 zabiegi upiększające cerę przed ślubem.

Profacial max

PROFACIAL MAX jest zabiegiem gwarantującym głębokie oczyszczenie skóry na wielu płaszczyznach. Łączy 4 technologie – Peeling Wodny, Lifting jonowy, Multipolarną falę radiową oraz Ultradźwięki. Po całym zabiegu skóra staje się wyraźnie oczyszczona, nawilżona i bardziej promienna, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

Intraceuticals

Intraceuticals to unikalny zabieg pielęgnujący skórę, gwarantujący natychmiastowy efekt liftingu, wypełnienia i poprawy rysów twarzy. Intraceuticals zapewnia doskonałe nawilżenie skóry na wszystkich jej poziomach, dzięki czemu zyskuje młodszy, zdrowy, promienny wygląd.

Geneo NeoBright

Geneo NeoBright polega na delikatnym złuszczaniu mechanicznym i chemicznym zewnętrznej warstwy naskórka, wchłanianiu silnie skoncentrowanych składników rewitalizujących. Geneo jest to zabieg, który daje natychmiastowy efekt odżywionej i promiennej skóry.

Wieczór panieński

Pozostając w temacie przygotowań do ślubu, nie sposób nie wspomnieć o Wieczorze Panieńskim, który jest zwieńczeniem przygotowań Panny Młodej w postaci symbolicznego wieczoru z najbliższymi Przyjaciółkami. Sposobów świętowania jest wiele: wspólny wypad na weekend, wieczór w klubie tanecznym lub spotkanie w kobiecym gronie w domowym zaciszu.

W Drzazga Clinic przygotowaliśmy specjalną ofertę właśnie na Wieczór Panieński. Zabiegi dla wszystkich gości, słodki poczęstunek, pokaz makijażu oraz pamiątkowa sesja zdjęciowa – te i wiele innych atrakcji czekają na Przyszłą Pannę Młodą oraz jej Gości w naszej Klinice. Sprawdź naszą ofertę.

A teraz mały bonus!

Poniżej przedstawiamy listę top trików do wykonania kilka dni przed ślubem, dzięki którym przedłużysz trwałość makijażu:

  • Pij duże ilości wody. Nawilżysz skórę od środka dzięki czemu zmniejszy się produkcja sebum, a Twoja skóra pozostanie dłużej matowa w dniu ślubu.
  • Zrezygnuj z opalania, jeżeli możesz unikaj słońca i noś kapelusz. Podrażniona nadmierną ekspozycją na słońce skóra może być zaczerwieniona i zacząć się złuszczać – to zdecydowanie utrudni wykonanie perfekcyjnego makijażu.
  • Jeżeli planujesz wykonać regulację brwi lub depilację wąsika – zrób to minimum 4-5 dni przed ślubem.
  • Dzień przed wydarzeniem wykonaj delikatny peeling twarzy, nie zapomnij nałożyć na noc mocno nawilżającego kremu.
  • Wyśpij się! Postaraj się wyspać w przeddzień ślubu. Unikniesz opuchlizny w okolicy oczu.
  • Umyj rano twarz chłodniejszą wodą – odświeżysz się i zmniejszysz ewentualną opuchliznę.

Wierzymy, że ten wyjątkowy dzień będzie piękny, a Tu olśnisz wyglądem wszystkich Gości.