Szczotka, która pomoże rozczesać długie włosy

Rozczesywanie długich i gęstych włosów może być problematyczne, istnieje jednak rozwiązanie, które pozwoli bez bólu i wysiłku rozczesać każdy typ włosów. Specjalne szczotki, które zostały zaprojektowane dla fryzjerów, cieszą się uznaniem na całym świecie. Szczotki do włosów Olivia Garden służą do rozczesywania włosów, modelowania ich oraz do stylizowania.

Zastosowanie szczotek Olivia Garden

Olivia Garden oferuje mnóstwo produktów o różnym zastosowaniu. Wśród szczotek znajdują się modele służące do rozczesywania splątanych włosów. Szczotka do włosów Olivia Garden bez trudu rozczesze nawet bardzo splątane pasma włosów, bez wyrywania ich. Nie potrzebne będą dodatkowe kosmetyki ułatwiające rozczesywanie. Inne modele szczotek przydadzą się podczas codziennego modelowania i układania fryzury. Włosy pod wpływem czesania dobrze się układają, nie jest niszczona ich struktura. Kształt szczotki do włosów Olivia Garden oraz ułożenie włosia determinuje jej przeznaczenie. Składana szczotka z lusterkiem jest niezastąpionym gadżetem, który mieści się w każdej damskiej torebce. Bambusowa, ekologiczna szczotka nie tylko rozczesze włosy, ale też pozwoli na relaksacyjny masaż głowy i skóry.

Szczotka bez włosia — dlaczego jest wyjątkowa?

Szczotka do włosów Olivia Garden bez włosia przeznaczona jest do zadań specjalnych. Nie ma drugiej takiej szczotki, która bez wysiłku rozczesze niesforne i splątane włosy. Specjalna budowa oraz kształt głowicy dodatkowo masują skórę. Masaż skóry poprawia jej krążenie, co pozytywnie wpływa na odbudowę włosa oraz jego odżywienie. Szczotka nie posiada włosia, dlatego ma właściwości antystatyczne, rozczesywane włosy nie elektryzują się i są naturalnie miękkie. Produkt można z łatwością wyczyścić przy pomocy ostrego narzędzia. Szczotka do rozczesywania dostępna jest w wielu kolorach.

Błyskawiczne i trwałe układanie fryzur

Szczotka to niezastąpione narzędzie fryzjerskie do modelowania i stylizowania fryzur. Okrągłe szczotki do włosów Olivia Garden używane są w renomowanych salonach fryzjerskich. Wyposażone zostały w specjalne włosie, mają eliptyczny kształt, który dopasowuje się do kształtu głowy. Odpowiednia wentylacja sprawia, że przy pomocy szczotki i suszarki modelowanie włosów trwa bardzo szybko. Szczotka jest niezwykle lekka, dlatego jej używanie jest bardzo wygodne i bezproblemowe. W skład szczotki wchodzi nylon oraz włosie z dzika. Takie rozwiązanie zapewnia ochronę włosów przed wysoką temperaturą. Produkt ma również antybakteryjną powłokę, dlatego korzystanie ze szczotki jest bezpieczne.

Najnowsze artykuły