Jak idealnie wyjść na zdjęciach ślubnych? Rady dla Panny Młodej

Panna Młoda ma przed sobą trudne zadanie. Ze zwykłej dziewczyny musi stać się gwiazdą obiektywu. Poza najbardziej prostą i oczywistą radą, żeby się nie garbić, mamy dla Ciebie jeszcze kilka wskazówek jak wyjść pięknie na fotografiach ślubnych.
Wcześniej pomyśl o idealnym makijażu i fryzurze.


Najważniejsze jest to, żebyś w tym nietypowym dla Ciebie makijażu i fryzurze czuła się dobrze. Musisz być pewna siebie. Fryzurę warto powierzyć komuś, kto jest sprawdzony i komu się ufa. Wtedy masz pewność, że Twoje włosy, niezależnie od ich ilości i długości będą wyglądały przepięknie. Fryzura musi być dopasowana do Twojego stylu i charakteru. Jedne panny młode lubią upięcia, inne wolą rozpuszczone włosy. Jeżeli chodzi o makijaż, to nie warto go zostawiać na ostatnią chwilę. Najlepiej jest skorzystać z makijażu próbnego. Wtedy, jeżeli ten efekt nie będzie Ci się podobał, to zawsze jeszcze możesz zmienić makijażystkę. Oczywiście nie musisz decydować się na makijaż próbny, jeżeli maluje Cię utalentowana przyjaciółka lub siostra, która robiła to już dziesiątki razy i doskonale wie, co Ci się podoba, a co absolutnie nie. Pamiętaj również o właściwym utrwaleniu makijażu. Na szczęście na rynku jest teraz bardzo wiele mgiełek utrwalających, więc nie musisz robić tego za pomocą tony pudru. Jednak dobrze jest mieć przy sobie puder i pomadkę. Tak na wszelki wypadek, żeby poprawić makijaż. Tylko wysokopółkowe pomadki są w stanie wytrzymać na ustach całą dobę. Poprawka makijażu będzie konieczna również wtedy, gdy masz tendencję do świecenia się. Wtedy niezbędne będzie zabranie ze sobą bibułek matujących. One skutecznie usuną nadmiar sebum.
Bądź sobą!


To znaczy bądź sobą w najlepszej możliwej wersji. Tego jednego dnia naprawdę możesz stać się gwiazdą. W końcu będziesz miała na sobie wspaniałą białą suknię, olśniewający makijaż i nienaganną fryzurę. W dodatku przez cały dzień będziesz w centrum zainteresowania i wszyscy będą dla Ciebie mili. Każdy będzie chciał z Tobą porozmawiać chociaż przez parę minut. W dodatku ludzie będą Cię przytulali i mówili Ci komplementy. Wykorzystaj to i ciesz się z tego dnia. Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Nie myśl o tym, co może się nie udać. Zamiast tego zrelaksuj się i uśmiechnij się. Wszystko będzie dobrze.
A co robisz w sytuacji kryzysowej?


Żadne wesele, ani ślub nie są idealne. Możesz poczuć się zmęczona i zirytowana tymi wszystkimi ludźmi wokół Ciebie. W dodatku kelner może pomylić dania lub coś wylać na gościa. Najważniejsze jednak, żebyś w takich momentach zachowała spokój. Dobrze jest też wcześniej przećwiczyć przed lustrem piękne uśmiechanie się. Wiemy, że może to zabrzmieć śmiesznie, ale za to łatwiej Ci będzie w trudnej sytuacji przywołać na twarz uśmiech. Może jest to uśmiech modelki, ale w codziennym życiu również może Ci się bardzo przydać. Podczas ślubu i wesela zakazane jest również robienie głupich min i garbienie się. Zgarbione plecy na zdjęciach są bardzo widoczne. Niestety tego już nie poprawić. Wtedy nawet najlepsza sukienka nie będzie się dobrze na Tobie prezentowała. Musisz się zachowywać trochę jak celebrytka na ściance. To znaczy mieć wyćwiczone pozy i uśmiechy, które pozwolą jak najlepiej wydobyć Twoje piękno.

Korzystaj z pogody
Każda pogoda będzie dobra, jeżeli będziesz miała do tego odpowiednie podejście. Wiadomo, że pogoda w Polsce nie należy do najpiękniejszych i najpewniejszych. Nawet w lato może przyjść burza i wesele plenerowe może się okazać jedną wielką klapą. Jak wykorzystać złą pogodę podczas sesji ślubnej? Gdy wieje silny wiatr, to możesz pobawić się welonem lub sukienką. Wiatr potrafi nadać ładny kształt zwiewnym tkaninom, a chmury sprawiają, że można robić zdjęcia przy różnym oświetleniu. A co robić, gdy rozpada się deszcz? Przy lekkim deszczu odpowiednio utrwalona fryzura i makijaż, powinny pozostać na swoim miejscu. Nie wpadaj w panikę. Gdy deszcz będzie silniejszy, to możesz wziąć ze sobą, ładną, kolorową parasolkę. To kilka najważniejszych rad. Mamy nadzieję, że dzięki nim będziesz prezentowała się wspaniale na zdjęciach.

Najnowsze artykuły